1. Anasayfa
  2. Video Galeri

American Horror Story 1984 Tanıtım Videosu Yayınlandı

American Horror Story 1984 Tanıtım Videosu Yayınlandı
0

Brad Falchuk ve Ryan Murphy’nin yaratıcısı olduğu ve her sezon farklı bir ilgi çekici hikaye ile karşımıza çıkan American Horror Story‘nin yeni sezonu American Horror Story 1984‘dan teaser yayınlandı. Teaser’da bir arkadaş grubunun yaz kampı için bir yere gittiğini gözlemliyoruz. Ancak kampta ummadıkları olaylarla karşılaşacak gibi görünüyorlar!

American Horror Story 1984 için diziye geri dönecek isimler arasında Emma Roberts bulunuyor. Roberts’ın yanı sıra sezon boyunca Cody Fern, Billie Lourd, Leslie Grossman, John Carroll Lynch, Matthew Morrison, Gus Kenworthy, DeRon Horton, Angelica Ross gibi isimler yer alacak. American Horror Story’nin vazgeçilmez oyuncularından Sarah Paulson ve Evan Peters, bu sezon dizide rol almayacak. İkili ilk kez AHS sezonlarından birinde yer almayacak gibi görünüyor. Evan Peters’ın daha önce yaptığı açıklamaya göre, oyuncu AHS’e ara vermek ve kariyerinin farklı alanlarına odaklanmak istiyor. Oyuncu, artık korku dizisinde çığlık atıp korkmaktan nefret ettiğini ve biraz da eğlenmek istediğini belirtmişti. American Horror Story’nin dokuzuncu sezonu 80’li yılların Amerikan slasher korku filmlerine bir gönderme niteliğinde olacak. Bilindiği üzere o dönem slasher filmleri arasında Elm Sokağı Kabusu, The Burning, Silent Night Deadly Night, 13. Cuma gibi yapımlar yer alıyordu.

AHS’in dokuzuncu sezonu olan American Horror Story 1984’ün FX kanalındaki izleyicileriyle 18 Eylül tarihinde buluşması bekleniyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir