1. Anasayfa
  2. Video Galeri

The King’s Man Filminden Fragman Yayınlandı

The King’s Man Filminden Fragman Yayınlandı
0

Uzun süredir hakkında haber beklenen The King’s Man’den yeni bir fragman paylaşıldı. 2020’nin Kasım ayından 2021’in Şubat ayına ertelenen The King’s Man’in, son olarak tekrardan Eylül’de vizyona gireceği duyurulmuştu. Ülkemizde ise henüz filmin tarihi belirsiz.

Matthew Vaughn’un bir kez daha yönetmen koltuğuna oturduğu Kingsman evrenine ait olan The King’s Man: İlk Görev’den yeni bir fragman paylaşıldı. Organizasyonun geçmişine döndüğümüz Ralph Fiennes başrollü filmin fragmanında tarihteki ilk istihbarat organizasyonunun kuruluşuna tanıklık ediyoruz.

Mark Millar ve Dave Gibbons’ın yaratıcısı olduğu çizgi romanlardan uyarlanarak beyaz perdeye aktarılan film, Kingsman olarak bilinen casusluk organizasyonunun geçmişine gidiyor. II. Dünya Savaşı sırasında geçen “The King’s Man”de tarihin en kötü tiranları ve suçlu zihinleri milyonlarca kişinin yok olabileceği bir savaş planlamak için bir araya gelir. Bir adam ise onları durdurmak için zamana karşı yarışmalıdır. Tarihin ilk bağımsız istihbarat teşkilatında yaşananları ortaya çıkararak yaptıklarına tanık olacağız!

The King’s Man’in başrolünde Arabistanlı Lawrence olarak bilinen Oxford Dükü Thomas Edward Lawrence rolüyle Ralph Fiennes ve Conrad rolüyle filmin genç ismi Harris Dickinson yer alıyor. “The King’s Man”in zengin oyuncu kadrosunda bu iki ismin yanı sıra Aaron Taylor Johnson, Matthew Goode, Gemma Arterton, Charles Dance, Daniel Brühl, Rhys Ifans, Djimon Hounsou, Tom Hollander, Stanley Tucci gibi önemli isimler bulunuyor. Gemma Artenton dansçı olarak karşımıza çıkan bir Alman casusu; Rhys Ifans ise Rus mistik Rasputin’i olarak filmde yer alacak.

Yönetmen Matthew Vaughn’u son olarak yine bu serinin halkalarından Kingsman: Altın Çember filmiyle görmüştük. Ülkemizde henüz tarihi resmi olarak açıklanmasa da, The King’s Man’in 18 Eylül 2020’de vizyona girmesi bekleniyor.

The King’s Man Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir