1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 18. Bölüm

Kırmızı Oda 18. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümü ile devam ediyor. Kırmızı Oda 18. Bölüm ne zaman yayınlanacak? 1 Ocak Kırmızı Oda 18. Bölüm yayınlanacak mı? 8 Ocak Kırmızı Oda yeni bölüm izle.

Kırmızı Oda 17. son bölümü ile TV 8 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral gibi isimlerin yer alıyor. Kırmızı Oda’nın izleyicileri yeni bölümde neler olacağı merak ediyor. Kırmızı Oda dizisinin 17. son bölümü ile ekrana geldi. Her hafta Cuma akşamları TV8 ekranlarında yayınlanan dizi Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlandı. Son bölümde; Boncuk iyileşmenin emarelerini gösteriyor, Selvi Hanım korkularının üzerine gidiyor. Kırmızı Oda 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kırmızı Oda dizisi ile ilgili son gelişmeler.

Kırmızı Oda 17. bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 18. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=j8QrIEsn1Ug”]

Kırmızı Oda 18. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=KQOn4-g58OU”]

Kırmızı Oda 17. Bölüm Özeti

Selvi (Sema Keçik); tek başına dışarı çıkmayı başarınca yıllardır gitmek istediği yere vardığındaki hislerini Doktor Hanım’la paylaşır. Hediye (Sezin Akbaşoğulları) öz annesiyle ilişkisini ilerletince kendi hayatından yeniden vazgeçip alıştığı düzene geri dönmenin eşiğine gelirken; Doktor Piraye onun için endişelenir.

Sadık (Onur Bilge) ve Boncuk’un ablası Rezzan (Münire Apaydın),Boncuk’un (Burcu Biricik) yanından ayrılmazken; Boncuk’un yalnız geçirdiği Hollanda günlerinde karşılaştığı Can’a karşı içinde hala bir ukde kaldığı ortaya çıkar. Başlangıçta oldukça mutlu görünen Kumru (Aslıhan Gürbüz) ise eşi (Fahri Bülent Seyran) kızıyla birlikte bir restorandayken başka bir masada gördüğü adama (Yavuz Bora Koçak) bıçakla saldırmaya kalkıp orada fenalaşır. Doktor Piraye’nin duyguları ağır basınca Doktor Deniz’le yeniden eski günlerine dönerler.

Kırmızı Oda 18. Bölüm 1 Ocak Cuma akşamı TV8 ekranlarında olacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir