Sadakatsiz 3. Bölüm
0

Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Sadakatsiz 3. Bölüm ile 21 Ekim Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi dün akşam 2. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un yer aldığı dizinin son bölümünde Asya zor bir sınavdan geçiyor. Derin, muayene olmak için Asya’ya geliyor! Şikayetlerinden söz eden Derin, bir ilişkisi olduğunu ve görüştüğü kişinin de evli olduğunu söylüyor. Her şeyin farkında olan Asya ise sabırla onu dinliyor ve rengini belli etmiyor. Derin’in sözleri giderek daha da can yakıcı bir hal alınca ise Asya için her şey zorlaşmaya başlıyor.

Sadakatsiz 3. Bölüm izle

Sadakatsiz 3. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 3. Bölüm 2. Fragmanı

Sadakatsiz 2. Bölümde Neler Oldu?

Sadakatsiz 14 Ekim Çarşamba yayınlanan 2. Bölümde, Volkan ve tüm arkadaşları tarafından ihanete uğrayan Asya, onlarla yüzleşmeye karar veriyor!

Eşi Volkan ve tüm dostları tarafından ihanete uğradığını öğrenen Asya, Volkan’la yüzleşmeye karar verir. Öte yandan Ali’nin babasıyla kampa gitmek için kurduğu hayaller, Asya’nın kararını etkileyecektir. Volkan ve Ali kamptayken Asya’yı hastanede bekleyen büyük bir sürpriz ise, tüm dengeleri alt üst edecektir. Volkan’ın Asya’dan boşanmasını isteyen Derin ise giderek daha tehlikeli olmaya başlayacaktır. İki kadın arasında kalan Volkan nasıl bir hamle yapacak? Asya, Volkan’a ihaneti itiraf ettirebilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir