Lezzet Düşkünleri 9 Haziran Tuğba ve Berna
0

9 Haziran Salı Lezzet Düşkünleri 14. bölüm ile devam ediyor. 3. haftasında bugünkü yarışamacıları Tuğba ve Berna. Dün Lezzet Düşkünleri programına yeni katılan yarışmacılar oldu. Hande şef ve yardımcısı Ali bu haftaya katılan yeni oyuncular oldu. Programda yeni kural geldi. Gabriele Sponza’nın açıkladığı yeni kurallarda; 3. Hafta da isteyen yarışmacılar, yardımcısından memnun olmayan bir şef yardımcısını değiştirme hakkı elde etti. İster dışarıdan isterse diğer takımlardan şef; yardımcılarını değiştirme hakkını kazandı. Bu tansiyonu yüksek olan oyunu daha da alevlendirecek bir hamleye benziyor.

Lezzet Düşkünleri evinde yeni haftanın ilk gününde Boğaçhan Tuzlu şef ve yardımcısı Taylan Satmaz mutfaktaki hünerlerini gösterdi. Boğaçhan Şef ve Taylan, yemeklerini hazırladı. Lezzet Düşkünleri evinde Gabriele Şef’in bu hafta için seçtiği yöresel lezzet, Laz Böreği oldu. Boğaçhan Şef ve Taylan’ın menüsünde ise; ekmek çanağı içinde mısırlı cennet çorbası, pastırmalı humus, taze mevsimsel meyve suyu, arpa şehriyeli pilav ile kuzu incik kebabı ve çikolatalı sufle. Bu menü ile yarışmacılar haftanın ilk günü 25 puan aldılar.

Lezzet Düşkünleri 9 Haziran Tuğba ve Berna’nın yarışına sahne olacak. Bölümü saat 15:45’de TV8’den izleyebilirsiniz.

Lezzet Düşkünleri 14. Bölüm 9 Haziran Tuğba ve Berna Kaç Puan Aldılar

Lezzet Düşkünleri 14. Bölüm’de süreyi oldukça iyi kullanan yarışmacılar, diğer yarışmacılardan iyi not alamadılar. Berna şef’in rahatsızlandığı yarışmada Tuğba ve Berna 12 puan alabildiler.

Lezzet Düşkünleri 9 Haziran 14. Bölüm Fragmanı

Lezzet Düşkünleri Berna Okul Kimdir?

Lezzet Düşkünleri yeni yarışmacısı Berna Okul, Alanya’da dünyaya geldi. 24 yaşında olan Berna, 14 yaşından bu yana mutfağa ilgili. İstanbul’da birlikte yaşadığı ablasıyla yarışma katılan Berna Bebek’te kafe işletiyor. Aşçılık eğitimi gören Berna Okul, 21 yaşında Aşçıbaşılık görevini üstlendi.Sporla ilgilenen ve ata binen Berna Okul, kendisini hayvan dostu, işkolik ve seyahat aşığı olarak tanıtıyor. Berna Okul’un yüzmede Akdeniz ikinciliği bulunuyor.

Lezzet Düşkünleri Tuğba Okul Kimdir?

Tuğba Okul, kardeşi Berna ile birlikte Bebek’te bir cafe işletiyor. Daha önce Antalya’da emlak işi yapan Tuğba Okul, 1 yıl Los Angeles’te yaşadı. Kafe işletmeciliği için İstanbul’a yerleşen Tuğba Okul, sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir