1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

The Protector – Hakan: Muhafız

The Protector – Hakan: Muhafız
0

130 milyon üyesi bulunan Netflix platformunun ilk Tük dizisi The Protector Türkçe isim uyarlaması Hakan: Muhafız 14 Aralık günü izleyicisi ile buluşacak.

Dizinin kadrosunda Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Yurdaer Okur, Saygın Soysal, Burçin Terzioğlu gibi oyuncular bulunuyor. Dizinin yönetmenliğini Can Evrenol, Umut Aral ve Gönenç Uyanık yaparken yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam yapıyor.

Dizinin hikayesi Binnur Karaevli tarafından işleniyor. Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi,Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü, gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde birden altüst olmuştur. Yaşadığı şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorundadır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi üstlenmeyi reddetmektedir. Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirmeye çalışacak. Yönetmenliğinde Can Evrenol‘un bulunduğu dizinin görüntü yönetmenliğini ise Gökhan Tiryaki yapıyor.

The Protector Tanıtım Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir