1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 24. Bölüm

Teşkilat 24. Bölüm
0

Pazar akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Teşkilat dizisi yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Teşkilat 24. Bölüm ile 28 Kasım Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Total izlenme grubunda uzun süredir birinci olan Teşkilat bölümleri internette en çok aranan kelimeler arasında yer alıyor. Milli İstihbarat Teşkilatı’nın operasyonlarını konu alan Teşkilat 23. Bölümde Serdar’a yapılanlar Şirket toplantısında ortaya çıkmıştı. Serdar, Rudolf’un kılığına girdiği için başı derde bulaşır. Peki merakla beklenen Teşkilat 24. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Teşkilat 24. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 24. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 23. Bölüm Özeti

Teşkilat dizisinin son bölümünde; Ekip Yağmur’un kurtarılmasıyla mutluluk yaşarken Ebru’ya düzenlenen saldırının haberiyle sarsılır. Uzay, Ebru’nun ve bebeğin sağlığı için endişelenmektedir. Zorlu ve uzun bir ameliyatın sonucunda gelen acı haber herkesi derin bir üzüntüye boğar.

Saldırının failinin bulunması için tüm birimler seferber edilir. Hakkı elde edilen ipuçları sonucunda failin izini sürer ve öğrendiği gerçekle hayatının en zor kararını vermek zorunda kalır.

Boş durmayan Yıldırım ise yabancı büyükelçilerle yaptığı görüşme sonucunda Doğu Akdeniz’de Türkiye’yi köşeye sıkıştıracak yeni planı için harekete geçer.

Moskova’da Şirket yetkililerinin de katılacağı Doğu Akdeniz konulu gizli toplantının istihbaratıyla Ankara hareketlenir. Serdar ve Zehra bu toplantıya katılan kişilerden birini ele geçirmek için plan kurar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir