1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 38. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 38. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 38. Bölüm ile 25 Mart Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cuma akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 37. bölümde bu hafta, Ozan ve Esra bundan sonra Hilmi’ye ulaşıp tüm gerçekleri anlatmanın yollarını aramaya başlar ama Hilmi’nin kararı nettir, onlarla görüşmeyecektir.

Aşk Mantık İntikam 38. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 37. Bölüm Özeti

Ozan ve Esra, Efe’nin ayak oyunlarıyla şirketten uzaklaştırılmışlardır. Ozan şirketini geri kazanabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır. Esra’nın, Efe ile aynı binada oturmasını istemeyen Ozan ilk iş olarak Esra’nın eve dönmesini sağlar. Ozan ve Esra bundan sonra Hilmi’ye ulaşıp tüm gerçekleri anlatmanın yollarını aramaya başlar ama Hilmi’nin kararı nettir, onlarla görüşmeyecektir. Bunu anlayan Esra ve Ozan, Hilmi’nin şehir dışındaki evini bulup karşısına çıkmaya karar verir. Fakat önlerinde bir engel vardır. Efe Ozan’ın kendisine daha önce de saldırdığını söyleyerek ondan şikayetçi olmuştur. Ozan ve Esra, Hilmi’ye gerçekleri anlatmayı başarabilecekler midir? Şirketlerini geri alıp sonunda uzun zamandır bekledikleri kavuşmayı yaşayabilecekler midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir