1. Anasayfa
  2. Yabancı Sinema

The Walking Dead Tekrar Bölümleriyle Ekrana Geliyor

The Walking Dead Tekrar Bölümleriyle Ekrana Geliyor
0

2010 yılından bu yana hayatımızda olan ve ülkemizde FX Türkiye’de ekranlara gelen The Walking Dead, 10. sezonu ile geri dönmeden önce, 9 sezonluk maraton ile hayranlarıyla buluşacak.

Diziye hiç başlamamış olanlar, geçmiş sezon ya da bölümleri kaçıranlar için iyi bir şans olan Walking Dead maratonu 19 Ağustos 2019 Pazartesi akşamı saat 00.00’dan itibaren üçer bölüm arka arkaya olmak üzere FX ekranlarında olacak.

Robert Kirkman’ın efsanevi çizgi romanından uyarlanan The Walking Dead’in şimdiye kadar 1 adet Altın Küre adaylığı, ve iki kez ödüle uzandığı 16 Emmy adaylığı bulunuyor.

Dizinin 10. sezonunda kadroda Norman Reedus, Jeffrey Dean Morgan, Danai Gurira ve Melissa McBride’ın yanı sıra Josh McDermitt, Seth Gilliam, Alanna Masterson, Christian Serratos, Ross Marquand, Austin Amelio, Xander Berkeley, Khary Payton, Pollyanna McIntosh, Callan McAuliffe, Avi Nash, Samantha Morton isimlerini izleyeceğiz.

The Walking Dead, her gün saat 00.00’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe altyazı seçeneğiyle FX‘te ekranlara gelecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir