1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sana Söz 7. Bölüm

Sana Söz 7. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Sana Söz yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Sana Söz 7. Bölüm ile 14 Aralık Salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV ekranlarının beğeni ile takip edilen dizisi Sana Söz 6. Bölüm ile ekranlara geldi. Sana Söz dizisinin 6. bölümünde; Duru’nun kendisini ve Bora’yı korumak için ateş etmesinin ardından olaylar daha karmaşık bir hal alır. Duru’nun işlediği cinayeti araştıran komiser ve Elif, işin sonunda hiç beklemedikleri bir yere varacaklardır. Ömer ve Elif, kızlarının suçlu olduğunu öğrenince ne yapacak? Sana Söz 7. Bölüm ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Sana Söz 7. Bölüm Fragmanı

Sana Söz 6. Bölüm Özeti

Ayşe Erten davası şahidinin ölü bulunması ile birlikte Erdem bir kez daha şüphelerin odağı haline gelir. Ömer ve Elif, Erdem’in kendilerinden bir şey sakladığından şüphelenirler. Şantaj videosuyla köşeye sıkışan Erdem ve Vedat arasında yüzleşme yaşanır. Aysel’in Azmi baba ile ilgili Saniye ile konuşması olayların seyrini değiştirecek ve Aysel yeni planını devreye sokacaktır. Levent Gürsoy cinayeti ve tüm bu yaşananlar Ömer ve Elif’i yeniden bir araya getirir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir