1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Vikings Final Sezonu Fragmanı Yayınlandı

Vikings Final Sezonu Fragmanı Yayınlandı
1

Vikings dizisi 6. sezonu ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Amazon ekranlarında 30 Aralık tarihinden itibaren kalan 10 bölümü ile Vikings dizisi ekranlara final bölümü ile gelecek.

Viking dizisinin 6. sezon final bölümlerinin fragmanı sevenleri ile paylaşıldı. History ekranlarında yayınlanan dizinini final bölümleri önce Amazon platformunda ardından History ekranlarında yayınlanacak. Vikings dizisinin yazarı Michael Hirst “Muazzam Viking destanımız sona eriyor. Ancak, tüm zamanların en sevdiğim bölümlerinden bazılarını izleme şansınız olmadan önce değil. Prime Video, serinin finalini önce bir akış izleyicisine benzersiz bir şekilde sunacak. Şaşırmaya ve yol boyunca birçok sürpriz yaşamaya hazırlanın. Ve eğer dökecek gözyaşınız varsa, onları dökmeye de hazırlıklı olun.” dedi.

Vikings dizisinin 6. sezonunun ilk 10 bölümü sene içerisinde History kanalında yayınlanmıştı. Rus ve Vikingler arasında, Norveç’in kontrolünü ele geçirme girişimi, kardeşin kardeşi Bjorn Ironside’ın (Alexander Ludwig) anavatanı için Kral Harald (Peter Franzen)’la birlikte Kemiksiz Ivar’a (Alex Høgh Andersen) karşı savaştığı destansı bir savaşla sona erdi.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Neden Amazon’a gecti. History kanalından ne güzel izliyorduk, şimdi Amazon kanalından nasıl izleyeceğim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir