1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 47. Bölüm

Teşkilat 47. Bölüm
0

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Teşkilat 47. Bölüm ile 22 Mayıs Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamları ekranlara gelen Teşkilat dizisi yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devm ediyor. 15 Mayıs Pazar akşamı ekranlara gelen Teşkilat dizisi reyting sıralamasında Total de 6,18 izlenme oranı ile 2. oldu. Teşkilat dizisinin 46. bölümünde;‘Ölmeden evvel ölenler’ ilk kaybını vermiştir. Ekibin içindeki sızı çok derin bir intikam duygusuyla perçinlenir. Hakkı Dayı’nın ölümüne sebep olan kişilerin peşine düşerler. İlk hedef bombayı koyan katildir.

Teşkilat 47. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 47. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 46. Bölüm Özeti

‘Ölmeden evvel ölenler’ ilk kaybını vermiştir. Ekibin içindeki sızı çok derin bir intikam duygusuyla perçinlenir. Hakkı Dayı’nın ölümüne sebep olan kişilerin peşine düşerler. İlk hedef bombayı koyan katildir.

Diğer yanda ‘Şirket’in gözden çıkardığı Yıldırım, ‘Şirket’ üyelerinin karşısına dikilir ancak ölüm fermanı çoktan imzalanmıştır… Ekip, sessizce Hakkı Dayı’ya veda ederken, saldırının sorumlusuna yaklaştıklarında Yıldırım’a ulaşan ipin ucunu da yakalarlar. İntikam operasyonu devam ederken, Halit hiç beklemediği bir telefon alır. Bu telefon sonrası ekip zor bir karar vermek zorunda kalacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir