Aşkın Tarifi 4. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Aşkın Tarifi yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Aşkın Tarifi 4. Bölüm ile 28 Haziran Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Aşkın Tarifi dizisi 3. bölümle ile sevenleri karşısına çıktı. Taylan, Naz’a evlenme teklifi etmiştir ve Fırat’ın da önü tıkanmıştır. Taylan planlarını uygulamaya koysa da oyunu bozulur. Fırat’ın hamlesi ise dikkat çeker. Fırat’ın Naz’ı kendine aşık etmek için verdiği çabayı izleyici karşısına getiren dizide Taylan, Fırat’a karşı büyük planlar peşindedir. Pazartesi akşamları yeni bölümleri ile yayımlanan Aşkın Tarifi dizisinin son bölümünde neler oldu?

Aşkın Tarifi 4. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Aşkın Tarifi 4. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=dnDhXgLOccE”]

Aşkın Tarifi 3. Bölüm Özeti

Naz’ın, Taylan’ın evlenme teklifini kabul etmesi; Fırat’ın işini daha da zorlaştırır. Taylan, her ne kadar Fırat’a karşı zafer kazanmış gibi görünse de Fırat’ın restoranda çalışmaya devam edecek olması; onu huzursuz eder. Bu son hamlesi bile, Fırat’ı hayatlarından tamamen çıkarmaya yetmemiştir. Fırat ve Naz’ın arası, Naz’ın teklifi kabul etmesi yüzünden daha da gerilir. Çünkü Fırat, henüz kendine bile itiraf edemese de Naz’ın teklifi kabul etmesine bozulmuştur.

Fırat, bir yandan kapalı kebapçıyı da açtırmaya çalışmaktadır. Üzerinde, bunun da gerginliği vardır. Naz’la yine atıştıkları sırada, Fırat’ın önceden yaptığı bir hamle sayesinde; kısmen de olsa, sulh olurlar. Ancak beklenenin aksine yaşanan gelişmeler; Naz ve Fırat’ı baş başa bir yolculuğa sürükler. Bu sayede, birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı bulurlar. Ancak bunu öğrenen Sultan, çok gerilir ve beklenmedik bir hamle yapar. Taylan da Naz’la bir an önce evlenip, ününe ün katmak için adımlarını hızlandırır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir