1. Anasayfa
  2. Yabancı Sinema

Will Smith’in Yeni Filmi “Bad Boys For Life” Çekimleri Tamamlandı

Will Smith’in Yeni Filmi “Bad Boys For Life” Çekimleri Tamamlandı
0

50 Yaşındaki ünlü aktör Will Smith yeni bir film ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Will Smith ve Martin Lawrence’ın rol aldığı arkadaşlık ve polisiye filmi “Bad Boys For Life”ın çekimleri bir yıla yakın süreden sonra tamamlandı.

18 Nisan Perşembe günü Will Smith sosyal medyada yaptığı paylaşımla, filmin çekimlerinin tamamlandığını duyurdu. “@BadBoys For Life – Ciudad de México. Şimdi bana bir Margarita ve bir paket tropikal meyve kabarcığı ver. ” yorumuyla paylaşılan fotoğrafta Lawrence ve Smith şemsiye altındaki şezlonglarda oturuyor ve yazdı. Aynı paylaşımdaki başka bir fotoğrafta ise Smith, Meksika halkından insanlarla el sıkışıyor.

Filmin prodüksiyonuna ait detayların gizli kalması için büyük çaba sarf edilmiş olmasına rağmen, DJ Khaled’in filmde bir hücrede görüleceği dışarı sızan önemli bilgiler arasında.

Bad Boys filmi ilk kez 1995’de yayınlanmıştı ve 2003’ten beri yeni serisi devam eden Bad Boys 2’de ise, Will ve Lawrence bir kez daha Miami polisleri Mike Lowrey ve Marcus Burnett’i oynadılar. Oyuncu kadrosundaki diğer isimler ise, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton, Jacob Scipio, Paola Nuñez ve Joe Pantoliano.

Bad Boys for Life, 17 Ocak 2020’de beyazperdede izleyici ile buluşması planlanıyor.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir