1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baraj 20. Bölüm

Baraj 20. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Baraj yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Baraj 20. Bölüm ile 29 Aralık Salık akşamı saat 20:00’de Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

22 Aralık Salı akşamı Baraj dizisi 19. bölümü ile ekranlara geldi. Baraj dizisinin 19. son bölümünde; Hakan ve Bahar arasında çok sert bir kavga yaşanır. Hakan, Bahar’ın Nazım’dan vazgeçmesini ister. Bu tartışmayı izleyen Nehir büyük bir sırrı öğrenecektir.

Baraj 20. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=UukNUBCJM3k”]

Baraj 19. Bölüm Fragmanı

Nazım ve Bahar’ın evlilik kararını açıklaması herkes üzerinde şok etkisi yaratır. Bu haberden en çok etkilenen ise Nehir’dir. Nazım’ın Bahar’a yakınlaşmasını intikam duygusuyla yaptığına inanan Hakan, Nazım’la yüzleşir. Aralarında tansiyonun giderek yükseleceği bir savaş başlamak üzeredir. Tarık, Zahra ve İbrahim, Meryem’in ani dönüşünden rahatsız olurlar. Meryem abisinin yeniden açılan cinayet dosyasının peşinden gidecektir. İstanbul’a bu yüzden gelmiştir. Bu istek üçlüyü korkutur. Meryem’i geri döndürmek ve Nazım’a açık vermemek adına atacakları her hamle onları birbirine düşürecektir.

Onu unutup Hakan’la evlenen Nehir’den… Suçu üzerine atan Tarık’tan… Sevdiği kadını elinden alan Hakan’dan…

Nazım’ın kimsenin beklemediği büyük bir güçle ve yıllardır ona destek veren Bahar ile birlikte geri dönmesi herkesin hayatını sarsacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir