1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalancı 5. Bölüm

Yalancı 5. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen yeni dizisi Yalancı yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yalancı 5. Bölüm ile 15 Ekim Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yalancı 4. Bölüm ile ekranlara geldi. Yalancı dizisi son bölümde; Mehmet Emir bulduğu küpeyi Deniz’in evine bırakarak onu açıkça tehdit eder. Deniz korksa da vazgeçmeyecek, yolundan dönmeyecektir. Mehmet Emir’in Deniz’i iyice köşeye sıkıştırdığı tanıtımda Mehmet Emir’e karşı tepkiler artıyor. Yalancı 5. Bölüm 15 Ekim Cuma akşamı Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Yalancı 5. Bölüm Fragmanı

Yalancı 5. Bölüm 2. Fragmanı

Yalancı 4. Bölüm Özeti

Deniz’in geçmişte tacizle suçladığı okul müdürünün ifadesiyle aklanan Mehmet Emir, karşı hamlelerini yapmaya devam etti. Deniz’in küpesini evine bırakarak onu açıkça tehdit eden Mehmet Emir, yaptığı her şeye rağmen üstüne bir de manevi tazminat davası açtı.

Deniz, Mehmet Emir’in yaptıkları karşısında zor durumda kalmaya devam etse de ipucu yakalamak için uğraşmaya devam etti. Kendi ailesinden de tepki görmeye başlayan Deniz, kendisine inandığını düşündüğü polis Görkem’e içini açtı. Deniz ve Görkem’i bir arada gören Mehmet Emir ise kendisini riske attığını düşünen bu duruma karşı plan yapmaya başladı. Yasemin ve Murat, buldukları ipucunu Deniz’e anlatıp anlatmama konusunda ikilemde kalırken aralarındaki gizli ilişkinin açığa çıkmasından korktukları için susmayı tercih ettiler.

Deniz, Mehmet Emir’i internetten araştırırken hakkında hiçbir şey olmamasından şüphelendi ve bunun peşine düştü. Öğretmen arkadaşı Serdar’ın yardımıyla araştırma yapan Deniz, Yasemin ve Murat’ın gizlediği önemli bilgiye ulaştı ve Mehmet Emir’in intihar eden eşiyle ilgili şeyleri öğrendi. Bunun üzerine Deniz, Mehmet Emir’in ölen karısının annesine gitti ancak konuşmasına fırsat kalmadan Mehmet Emir geldi.

Deniz yine Mehmet Emir engeliyle karşılaşırken Murat, Mehmet Emir’e saldırdığı için görevden uzaklaştırıldı. Bunun üzerine kendini kaybeden ve sarhoş olan Murat, Deniz’in evine gitti. Sarhoş bir şekilde sayıklarken Yasemin hakkında büyük bir sırrı açığa çıkarma noktasına geldi. Diğer tarafta Görkem’e kafayı takan Mehmet Emir, herkesi hayrete düşüren planıyla Görkem’in evine gizlice girdi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir