1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 32. Bölüm

Hekimoğlu 32. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen Kanal D dizisi Hekimoğlu yeni bölümü ile devam ediyor. Hekimoğlu 32. Bölüm ile 5 Ocak Salı akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Kanal D’nin sevilen dizilerinden olan Hekimoğlu 31. Son bölümüyle dün (29 Aralık 2020) ekranlardaki ekranlardaki yerini aldı. Sevilen dizinin son bölümünde Hekimoğlu’nun vurulduktan sonra hastaneye dönmesi damga vurdu. Hekimoğlu dizisinin 31. son bölüm ile diziseverlerin karşısına çıkmasının ardından, dizinin 32. bölümünde olacakları merak edenler Kanal D ile “Hekimoğlu 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?” sorusuna cevap arıyor.

Hekimoğlu 32. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Hekimoğlu 31. Bölüm Özeti

Vurulduktan sonra hastaneye dönen Hekimoğlu, iki vaka birden almaya karar verir. Hekimoğlu’ndaki tek değişiklik iki vakayı aynı anda kabul etmesi değildir. Hekimoğlu hastaları iyileştirmeye çalışırken, bir yandan da İpek’in peşine düşer.

İpek’in Orhan’la baş başa yemeğe çıkması ve şüpheli tavırları, Hekimoğlu’nu yeni bir oyunun içine sürükler. Hekimoğlu iki vakayı da kurtaracak mı? İpek’in gizli sırrı ne? Hekimoğlu İpek’e yardım edecek mi? Orhan ve İpek, Hekimoğlu’na karşı birlik mi olacak?

Veysel Diker, sekiz yıl boyunca felçli olarak tekerlekli sandalyeye mahkum olarak yaşayan Ersin Güler karakterine hayat verirken, Güner Özkul ise Ersin Bey’in eşi Ayla Güler karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

İlginizi Çekebilir
Elkizi-Bolum-5

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir