1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aziz 4. Bölüm

Aziz 4. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Aziz yeni bölümleri ile Cuma akşamların ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Aziz 4. Bölüm ile 26 Kasım Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çiçeği burununda yeni Show TV dizisi Aziz yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Show TV’nin iddialı dizisi Aziz, merakla beklenen 3. bölümüyle dün akşam seyirci karşısına çıktı. Aziz dizisinin son bölümüne Aziz’e Atatürk’ten gelen telgraf damgasını vurdu. Başrollerinde Murat Yıldırım ve Damla Sönmez’in rol aldığı dizide bu hafta Aziz’in adaletsiz düzeni değiştirmek adına babasının atölyesini yeniden açmaya karar vermesi, şehirde büyük yankı uyandırır. Hatta şehrin de ötesinde, başkentte.

Aziz 4. Bölüm Fragmanı

Aziz 4. Bölüm 2. Fragmanı

Aziz 3. Bölüm Özeti

Aziz, adaletsiz düzeni değiştirmek adına babasının atölyesini yeniden açmak için harekete geçti. Aziz’in bu hamlesi Antakya’da büyük ses getirdi. Fransızların korkusundan Aziz’in daha önceki davetine gitmeyen şehrin ağaları da bu sefer Aziz’e destek olmaya karar verdi. Sıtkı tarafından zorla kaçırılan Efnan’ın haberi çok geçmeden Aziz’e ulaştı. Aziz, tam düğün sırasında Efnan’ı kurtardı. Aziz’in Efnan’ı düğünden kaçırması kısa sürede tüm şehir tarafından duyuldu. Aziz, Efnan’ı koruması altına aldığını herkese ilan etti ve Efnan’ın babasına bunun karşılığında atını verdi. Dilruba, Aziz’in yaptıklarını duyunca kıskançlığına karşı koyamayarak yüzleşmeye gitti.

Aziz ile Dilruba’nın yüzleşmesinde Dilruba, içindekileri döktü. Gerilim dolu yüzleşmenin sonunda Aziz, Dilruba’yı öptü. İkilinin öpüştüğünü Maksude gördü. Dilruba’nın Adem’i vurduğunu da öğrenen Maksude, gördüğü manzara karşısında daha fazla susamadı. Dilruba, Maksude’yi konuşmaması için tehdit etti. Maksude, gördüklerini söylemese de Dilruba’nın Adem’i vurduğunu Galip’e açıkladı. Aziz, Efnan’ı kurtardığı için tutuklandı. Bunu duyan Efnan, Pierre’in karşısına çıktı ve Sıtkı’yla evleneceğini söyledi. Böylelikle Sıtkı şikayetini geri çekecek ve Aziz, serbest kalacaktı. Aziz, bunu kabul etmedi ve finalde izleyiciyi şoke eden kararını açıkladı. Pierre’e Efnan ile kendisinin evleneceğini söyledi. Bölümün asıl büyük sürprizi ise Atatürk’ün görüldüğü sahnede yaşandı. Aziz’in şehirdeki düzeni değiştirme hamlesi sadece Antakya’da değil başkentte de ses getirdi. Atatürk’e “Aziz Payidar” yazılı bir telgrafın ulaştığı sahne izleyiciye duygu dolu anlar yaşattı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir