1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 599. Bölüm

Arka Sokaklar 599. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 599. Bölüm ile 15 Ekim Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamlarının vazgeçilmezi dizilerinden biri olan Arka Sokaklar, izleyenlerine yine heyecan dolu anlar yaşattı. Arka Sokaklar son bölümde; Hakan’ın adli emanetteki görüntüleri gizlice alarak Nazif’e götürmesinin ardından ekip olay yerine baskın yaptı.

Arka Sokaklar 599. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 599. Bölüm 2. Fragmanı

Arka Sokaklar 598. Bölüm Özeti

Bora’yı yakalamak için ekip sıkı bir takibe başlar. Harun hem kardeşi Bora’nın teslim olmasını istemektedir ancak hem de işlediği suçu temizlemeye uğraşmaktadır. Bora ise saklandığı yerden Sude’yi takip etmeye devam eder. Bora’nın yakalanan adamlarını ortadan kaldırmak isteyen Harun, insan kaçakçılığı yapan Rıdvan’a emir verir. Rıdvan bu işi, kaçak yollarla Türkiye’ye gelen eski asker Hamit ile halletmek ister.

Burak, hastanenden çıkar ve evine döner. Bu sırada da Aslı, kardeşi Burak’ı kaçıran kişiyle, babasını şehit eden kişinin Kerim Aslan olduğunu öğrenir ve intikam isteği ile yanıp tutuşur. Vildan ve Kerim de bu işin peşini bırakmayı düşünmez. Vildan’ın adamı “yaralı yüz” yeniden Burak’ın peşine düşer.

Hakan, Leyla’yı, Nazif’in elinden kurtarmak için, Nazif’in isteğini yerine getirir. Delil olarak adli emanette tutulan görüntüleri gizlice alır ve Nazif’e teslim etmek için yola çıkar. Teslimat sırasında ekibimiz olay yerine baskın yapar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir