1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kuruş 24. Bölüm

Üç Kuruş 24. Bölüm
0

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Üç Kuruş dizisi Show TV ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Üç Kuruş 24. Bölüm ile 25 Nisan Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisi yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. 18 Nisan akşamı ekranlara gelen Üç Kuruş son bölümü reyting sıralamasında Total de 4,54 puan alarak 5. oldu. Üç Kuruş dizisinin 23. bölümünde; Bütün aile Neriman’ın kaybıyla büyük bir sarsıntı yaşar. Şahin, Neriman’ın cansız bedenini Çıngıraklı’ya getirir. Bunun üzerine tüm aile Neriman’ın acı kaybıyla yıkılır.

Üç Kuruş 24. Bölüm Fragmanı

Üç Kuruş 23. Bölüm Özeti

Şahin’in Neriman’ın cansız bedenini Çıngıraklı’ya getirdiği yeni bölümde Çaka ailesi büyük bir yıkım yaşıyor. Efe ile Kılıç’ın sert kavgası aksiyon dolu anlara sahne olurken Kılıç, Çetin’i istediğini söylüyor. Kartal ile Kılıç’ın karşı karşıya gelmesi heyecanı giderek yükseltirken Kartal’ın “Ben ailemden kimseyi sana vermem!” sözleri üzerine yaşanacaklar merakla bekleniyor. Kılıç acımasızca Efe’ye saldırırken Leyla’nın gözyaşları akıllara “Kılıç, Efe’ye bir şey mi yaptı?” sorusunu getiriyor.

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-11

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir