Damien

Damein1

1976 yapımı klasik filmi The Omen'in devamı olarak yayıanlanacak Damien dizisi 2016 yılının iddialı dizileri arasında yer alıyor. Dizi ilk etapta Lifetime kanılında yayınlanacağı açıklanmıştı fakat kanal ile çıkan anlaşmazlıklar sonucu dizi başlamadan A & E kanalında transfer oldu.

Damien, filmdeki gizemli çocuk Damien Thorn’un yetişkin hayatını anlatıyor. Damien büyümüş ve etrafindaki şeytani güçlerden habersizdir. Geçmişin gölgesinde, Damien’ın gerçek kaderiyle yani Anti-Christ (Deccal) olduğuyla yüzleşmesi gerekiyor. Barbara Hershey, Damien’ın kaderini gerçekleştirmesi görevini üstlenmiş, dünyanın en güçlü kadını olan Ann Rutledge rolünde. Omid Abtahi Amani Golkar’ı oynuyor. Amani, Damien’ın meslektaşı ve ona karşı sadakati Damien’ın gerçekte kim olduğunu öğrenince sınanıyor. Meganlyn Echikunwoke ise bu trajedi beklenmedik şekilde ortaya çıkmaya başlayınca hayatı karışmaya başlayan Simone Baptiste’yi canlandırıyor.

Damien’da Damien Thorn rolündeki Bradley James’in yanında (Merlin, Homeland) , Barbara Hershey (Insidious), Omid Abtahi (Better Call Saul), and Meganlyn Echikunwoke (House of Lies) yer alacak.

Dizinin yapımcı prodüktörü Glen Mazzara (The Walking Dead) . Bölümleri bir saat uzunluğunda olacak olan bu dramanın ilk bölümü 7 Mart Pazartesi ekranlara gelecek.

Dizinin Afişi

damien

Yazar
Yazar
Yabancı dizi izlemekten zevk alan ve onlar hakkında konuşmaktan hoşlanan sıradani sakin bir insan..
Önceki Yazı:Aaron Paul The Path Dizisi ile Ekranlara Geri Dönüyor
Sonraki Yazı:Fransız Yapımı Muhteşem Yüzyıl "Versailles"