1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi
Trendlerdeki Yazı

Leyla ile Mecnun 8. Bölüm

Leyla ile Mecnun 8. Bölüm
0

Exxen platformunun sevilen dizisi Leyla ile Mecnun yeni bölümleri ile Cuma günleri yayınlanıyor. Leyla ile Mecnun 8. Bölüm ile 22 Ekim Cuma günü Exxen platformu üzerinden izleyebilirsiniz.

15 Ekim Cuma günü Leyla ile Mecnun dizisi 7. bölüm ile ekranlara geldi. Yalan Dolan isimli son bölümde Mecnun,Yavuz ve İsmail iyilik yapmak adına bir hırsızlık işine girerler fakat Leyla’nın oyununa geldiklerinden haberleri yoktur.

Leyla ile Mecnun 8. Bölüm Fragmanı

Leyla ile Mecnun 7. Bölüm Özeti

İskender telefon çeteleri tarafından dolandırılmıştır. Bu sebeple evin tapusunu çetelere kaybetmiştir. Mecnun, Yavuz ve İsmail abi takip sonucu çeteye ulaşır ve çetenin liderinin Talat abi olduğunu tespit ederler. Talat abi’den tapuyu alan Mecnun’un aklına Leyla’nın oyunlarını bozmak için bir fikir gelir.

Az sakallı dede ise tiktok fenomeni olmuştur. Çektiği videolar ile bir anda büyük fenomen olan Az sakallı dede son aşkını kaybetmesi ile perişan olmuş ve sabah programlarında üzüntüsünü dile getirmeye başlamıştır.

Mecnun Talat abi’den Leyla’yı dolandırmasını ister. Talat abi ise bu oyunu Leyla’ya yutturamaz ve ekimizi ispiyonlar. Leyla ise Mecnun’a bir oyun oynar ve çocuklara yardım eden bir derneği kötü olarak göstererek oradaki paraları almasını ister.

Erdal bakkal ise yeni bir aşka yelken açmıştır. Bir anda Sevil ile yeni bir aşka yolculuğa çıkan Erdal bakkal aşk sarhoşu olmuştur. Peki Erdal bakkal genç, güzel ve zengin olan Sevil’i mi seçecektir yoksa ölümsüz eşi Nurten’i mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir