3 Ocak 2020 Vizyona Giren Filmler
0

Baba Parası

Ülkenin en zengin insanlarından birinin ölümünün ardından, farklı din, dil, ırk ve sosyal statülerden farklı kişilerin kardeş oldukları ortaya çıkar. Miras için heyecanla bekleyen kardeşlerden yalnızca bir tanesi mirasın tamamını alabilecektir. Bu sebeple amansız bir yarış başlar!

Ip Man 4: Final

On yılı aşkın bir süredir devam eden ve Uzak Doğu Dövüş Sanatları’nı beyaz perdede en iyi şekilde yansıtan IP MAN serisinin son bölümü IP MAN 4:Final’in konusu şöyle: Dövüş sanatını kötüye kullananlara karşı savaş açan IP MAN, güç, ustalık ve tevazuyu birleştirerek birçok öğrenci yetiştirmiş, yaşayan en büyük ustadır. Bruce Lee ile Ip Man 3’teki karşılaşmalarının ardından, ikilinin arasında yaşanacaklar final niteliğindeki bu filmde açıklığa kavuşacak.

Yabani

Igor ve Polina’nın oğulları Vanya’nın kaybolmasının üstünden 4 sene geçmiştir. Genç çift Vanya’nın bulunmasından umudu kestiklerinden bir çocuk evlat edinmeye karar verirler. Yeni evlat edindikleri çocuğun davranışlarının kayıp Vanya’ya benzemesi başlarda Igor ve Polina’nın endişelenmesine neden olmaz. Ancak ”Yeni Vanya” yabani ve insan olmaktan uzak bir varlıktır ve yeni ebeveyneleri de bu durumu en acı biçimde deneyimleyeceklerdir.

Official Secrets

2003 yılında İngiltere ve ABD işbirliği yapıp Irak’a girmeyi planlamaktadır. Çevirmen Katharine Gun oldukça gizli bir e maili sızdırır. Bu yaptığı açığa çıkan Katherine Devlet Sırları yasasını çiğnemekte suçlanmaktadır. Film, hapse girme ihtimali hayatını alt üst eden Katherine ve avukatlarının savaşını konu alıyor.

Judy

Judy, efsanevi sanatçı Judy Garland’ın unutulmaz Londra turunu konu alıyor.

Gece Gelen: Cin Bebek

Doğa adındaki bir köylü kızına, Ziffar adında bir cin musallat olur. Doğa cinden hamile kalır ve bebeği doğurur. Bu çıkmazdan kurtulmak için ise cinlerle bir anlaşma yapmak zorunda kalır.

2177 Hackerları

Öldürülmeye çalışılırken hafızasını kaybeden bir adam, hayatı için peşinde olanlardan kaçmaya devam etmektedir.

Bacurau

Brezilyaya yeni filminin hazırlıkları için giden bir yapımcı, küçük bir köyde köy halkının aslında hiç de görüldüğü gibi olmadığı gerçeği ile yüzleşir.

Lazkit

Oyuncu kadrosunda Tuğba Özay, Çılgın Sedat ve Sinan Bengier gibi isimlerin yer aldığı Lazkit, Katsa Yapım çatısı altında izleyici ile buluşuyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir