1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 105. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 105. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 105. Bölüm ile 23 Eylül Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 104. bölümü izleyiciyle buluştu. Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümünde Betül ve Fikret baş başa yemeğe çıktılar. ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 105. bölüm fragmanı, izleyiciyle buluştu. Yeni bölümde Züleyha’nın sevinç gözyaşları, seyirciyi heyecanlandırırken, Yaman Holding’in yeni hissedarı Mehmet Kara’nın asıl niyeti merak konusu oldu.

Bir Zamanlar Çukurova 105. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 105. Bölüm 3. Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 104. Bölüm Özeti

Ümit’e doğrulttuğu silah ateş alınca dehşet içinde kalan Züleyha, konağa dönüp Fikret ve Fekeli’ye Ümit’i öldürdüğünü söyler. Artık Ümit’in hamile olmadığını da öğrenmiştir. Üçü beraber Ümit’i aramaya koyulurken olanı biteni uzaktan izleyen Hakan ise planını çoktan yapmıştır. Züleyha’nın Ümit’i vurduğu silahı koz olarak elinde tutmaya karar verir.
Züleyha, Ümit’in Adnan’ı kaçırmasına içeriden birinin yardım ettiğini düşünür ve işbirlikçiyi aramaya başlar.

Fekeli perişan haldeki Züleyha’ya bir hanımağa olduğunu hatırlatır. Fekeli’nin desteğiyle kendine gelen Züleyha, konak halkını etrafında toplayarak Yamanların gücünü bir kez daha gösterir. Şermin ve Betül, Züleyha’nın kolay kolay pes etmeyeceğini anlayıp ona karşı iyice bilenir. Züleyha ve Hakan ilk kez karşı karşıya gelir. Üstelik bu karşılaşma büyük bir olaya gebedir. Züleyha bu gizemli yabancının kim olduğunu merak ederken, Abdülkadir, Hakan’ın Züleyha’dan etkilendiğini fark eder. Bu sırada Züleyha’dan da vekalet alan Betül, Yaman Holding’de kontrolü ele geçirmeye çalışmaktadır. Zaferine ulaştığını düşünen Betül’ün karşısına Hakan, Mert Kara adıyla dikilir ve yönetim kurulu toplantısında kendini şirketin hissedarı olarak tanıtır.

İlginizi Çekebilir
Oglum-13-Bolum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir