1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm
0

Fox TV’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamlarınızı şenlendirmeye devam ediyor. Sen Çal Kapımı 33. Bölüm ile 27 Şubat Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sen Çal kapımı 32. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Sen Çal Kapımı dizisi yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekrana geliyor. Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bürsin, Bige Önal, Neslihan Yeldan ve Anıl İlter’in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Sen Çal Kapımı 32. son bölümde; Eda, Deniz’in oyununa katılıp tarihi öne alır. Her şeyden habersiz olan Serkan ise, Eda’nın bu hareketinden oldukça rahatsız olur. Serkan için artık “kıskançlık sirenleri” çalmaya başlamıştır. Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Serkan Eda’nın yanına gider. Eda köpeğine; “senin de kafan gitti iyice. Git gide Serkan oluyor herkes” diye söylenir. Bu sözleri sarf ettikten sonra karşısında Serkan’ı bulur. Serkan Eda’nın sözlerine içerlenir. Bu arada Serkan ve Eda’nın yakınlaşmasına Selin şahit olur. İşte Sen Çal Kapımı 33. yeni bölüm fragmanı ve Sen Çal Kapımı 32. son bölüm özeti.

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=FEWTEg355Xw”]

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Il0NKB83sLA”]

Sen Çal Kapımı 32. Bölüm Özeti

Eda, Deniz’in oyununa katılıp tarihi öne alır. Her şeyden habersiz olan Serkan ise, Eda’nın bu hareketinden oldukça rahatsız olur. Serkan için artık “kıskançlık sirenleri” çalmaya başlamıştır. Bu sirenler onu Eda’ya adım adım yaklaştırırken, Serkan’ı Eda’ya kaptırmak istemeyen Selin ise, Deniz ile bir olup bu oyunu avantaja çevirmeye kararlıdır. Eda bu işin içinden nasıl çıkacak? Serkan, Eda’ya yeniden aşık olacak mı?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir