1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. Bölüm
0

ATV’nin sevilen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. Bölüm ile 20 Ekim Salı akşamı ATV’de.

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta yayınlanan bölümüyle izleyicilerde büyük merak ve heyecan oluşturdu. Son bölümde; İlyas, Hızır’ı vuranın kim olduğunu öğreniyor. İlyas Çakırbeyli aile reisliğini ilan eder ve abisinin intikamını almak ister. EDHO izleyicileri yeni bölümde neler olacağını merak ediyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 167. Bölümde Neler Oldu?

Alpaslan’ın Celal Sincanlı’yı öldürmesiyle masada ortam gerilir. Kızı Bahar ise intikam ateşiyle Hızır Reis’in peşine düşer. Kendisine kurulan hain planın farkında olmadan ölüme yürüyen Hızır Çakırbeyli’nin yardımına yine başına olmadık işler açan yeğeni Alpaslan koşar. Alpaslan’ın masada oylama yapılmadan başıboş yaptığı eylemler dünürleri Façalı ailesiyle de aralarını açar. Haşmet Façalı, masada 40 senelik arkadaşı Celal Sincanlı’nın infazını gerçekleştiren Alpaslan’ın yine masa kuralları gereği ceza almasını ister. Bu süreçte aile reisliğini ilan eden İlyas Çakırbeyli ise abisine yapılan saldırının intikamını almak ister. Bu uğurda Ömür’ün çocukluk arkadaşı Bahar Sincanlı’nın infazını abisi Yavuz’a yaptırmak için süre verir. Sincanlı ailesinin yanı sıra Korkmazlar’la uğraşan Çakırbeyliler, iki cephede çetin bir savaş verir. Yaman Korkmaz’ın Şahin ağanın yanına giderek alenen masayı tehdit etmesi ve kendisinin dışında hiç kimsenin gayrimeşru iş yapmasına müsaade etmemesi yeni bir hesaplaşmanın fitilini ateşler.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap