1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 32. Bölüm

Camdaki Kız 32. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında izleyivcileri ile buluşuyor. Camdaki Kız 32. Bölüm ile 24 Şubat Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi her Perşembe gününe damga vuruyor. Camdaki Kız dizisi 31. son bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Sevilen dizide Nalan’ın hamileliği Sedat ile arasında herhangi bir değişikliğe neden olmadı. Cana konusu ise Nalan’ı huzursuz eden başka bir konu olmaya devam etti. Feride’nin Cana’ya kumpas kurarak bodruma kapatması çarpıcı gelişmeler arasında yer aldı. Sedat ve Cana ilişkisine daha fazla sessiz kalmak isteyemeyen Adil’in atacağı adım heyecan uyandırırken, dizinin final anında Nalan’ın Sedat’ın yasak aşkı ile yüzleşmesi damga vurdu.

Camdaki Kız 32. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 32. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 31. Bölüm Özeti

Feride, Cana’ya dersini vermek için onu bodrum katına kapatır. Cana’nın Sedat’la olan ilişkisinin devam ettiğini öğrenen Feride, daha tehlikeli bir planla Cana’nın karşısına geçer. Nalan, hamileliğinin tadını çıkaramadan Sedat’la arasında oluşan uçurumu fark etmeye başlar. Sedat’ın telefonuna Cana’dan gelen mesajı gören Nalan, şüphelerinin peşini takip etmeye kararlıdır. Rafet’in tasarruf emirleri konakta fırtına estirir. Ancak, Gülcihan’ın alış veriş krizi tutunca olanlar olur.
Sedat’ın ısrarla Cana’yla görüşmeleri devam edince Nalan, Sedat’ın peşine düşer. Adil ise kızının evliliğindeki o büyük sırrı taşıyamaz. Nalan’a ihanete uğradığını anlatmak isteyen Adil, her fırsatta Feride’nin engeline takılır. Peki, Nalan Sedat ve Cana arasında neler olduğunu bu kez öğrenecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir