1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ada Masalı 5. Bölüm

Ada Masalı 5. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Ada Masalı yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Ada Masalı 5. Bölüm ile 13 Temmuz Salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yer aldığı STAR TV’de yayınlanan Ada Masalı dizisinin 4. bölümü ekrana geldi. Ada Masalı’nın son bölümünde; Haziran ve Poyraz ilk kez birbirlerine çok yakındır. Ancak İdil’in kuşkuları her şeyi dağıtmak üzeredir. Ada Masalı 4. bölümde Poyraz ve Haziran tatlı bir iddiaya girer. Haziran ıssız bir koyda hayatta kalmayı başarırsa Poyraz ona en büyük sırrını söyleyecektir. Kaybederse de Haziran Poyraz’a sırrını anlatmak zorunda kalacaktır. Peki Ada Masalı 5. Bölüm fragmanı yayınladı mı?

Ada Masalı 5. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=qe4uo-XNLW0″]

Ada Masalı 4. Bölüm Özeti

Haziran ve Poyraz ilk kez birbirlerine çok yakındır. Ancak İdil’in kuşkuları her şeyi dağıtmak üzeredir. Hakan müdahale eder. Ne yazık ki bu durum Haziran’ı daha fazla üzer. Hakan müdahale eder. Ne yazık ki bu durum Haziran’ı daha fazla üzer. Poyraz, Haziran’ın Ada’da kalıcı olmadığı gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalır. Haziran ise içine sıkıştığı durum yüzünden hareket alanını giderek kaybeder. Üstelik olan biten her şey kalbine yük olmaktadır. Açılış yaklaşırken otele aşçı bulmaları gerekecektir.

Haziran ve Poyraz elbette bu konuda anlaşamaz; Haziran gösterişli ve yenilikçi yemekler isterken, Poyraz sadelik ve lezzet peşindedir. Poyraz, Haziran’ın her şeyi teknoloji ile çözmeye çalışmasına sinir olur ve ona teknolojiyi kullanmadan bir gün geçirip geçiremeyeceğini sorar. İkili tatlı bir iddiaya girerler; Haziran ıssız bir koyda hayatta kalmayı başarırsa Poyraz ona en büyük sırrını söyleyecektir. Kaybederse de Haziran Poyraz’a sırrını anlatmak zorunda kalacaktır. Koy dönüşünde Haziran hiç beklemediği bir iş teklifi alır. Poyraz bu teklifle çok sarsılır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir