1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 36. Bölüm

Menajerimi Ara 36. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara geliyor. Menajerimi Ara 36. Bölüm ile 2 Mayıs Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara 35. son bölüm yayınlandı. Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu yer alıyor. Son bölümde; Her şeyden habersiz olan Feris, evlilik hayalleri kurarken; Serkan, Melisa’nın boşanmaktan vazgeçtiğini öğrenir. Menajerimi Ara 36. yeni bölüm önizleme yayınlandı mı? Menajerimi Ara 35. son bölüm özeti.

Menajerimi Ara 36. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Peh-qtLyz0k”]

Menajerimi Ara 35. Bölüm Özeti

Dicle, gerçeği Feris’e söyleyip söylememe konusunda kararsız kalır. Çınar’ın İspanyol oyuncusu Jose, bir reklam çekimi için İstanbul’a gelir. Geldiği ilk andan itibaren Çınar’ı zor durumda bırakan Jose, kaybolunca işler karışır. Bütün ajans Jose’yi bulmak için seferber olur.

Barış’ın oynayacağı filmle ilgili sürpriz bir gelişme yaşanır. Kıraç bir yandan Ceyda’nın oyunlarını ortaya çıkarmaya çalışırken diğer yandan oyuncusu Ceren Taşçı’nın içinde olduğu krizi çözmeye çalışır. Ayla’nın Dicle ile ilgili sürpriz hamlesi ise herkesi şaşırtır. Serkan, Feris’i üzmeden bir an önce bir çözüm bulmaya çalışırken Ceyda’nın müdahalesi her şeyi karıştırır. Feris’in Melisa’yla yaşayacağı yüzleşme merak konusudur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir