1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 25. Bölüm

Menajerimi Ara 25. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Menajerimi Ara 25. Bölüm ile 14 Şubat Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara 24. son bölümü Star TV’de yayınlandı. Başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Deniz Can Aktaş’ın yer aldığı Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümünden ön izleme de ekrana geldi. Menajerimi Ara 24. son bölümü yayınlandı. Son bölümde; Çınar, ajanstaki muhbirin peşine düşerken, Feris, yeni öğrendiği sürpriz gerçekle baş etmeye çalışır. Bir yandan Mayda’yla boşanma sürecini tek başına kaldırmaya çalışan Kıraç, bir yandan da bir oyuncusunun sette çıkardığı krizleri çözmeye çalışır. İşte Menajerimi Ara 25. yeni bölüm fragmanı.

Menajerimi Ara 25. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=H4ph7bJEup4″]

Menajerimi Ara 25. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=vRbVqQmlZTo”]

Menajerimi Ara 24. Bölüm Özeti

Dicle ve Barış ilişkilerini saklamakta giderek zorlansalar da Barış’ın geçmişine yapacakları küçük bir yolculukla aşklarının tadını çıkarmaya devam ederler. Feris ve Dicle oyuncuları Aslı Tandoğan’ı içine düştüğü zor durumdan kurtulmak için ellerinden geleni yaparken ilginç yollara başvururlar.

Feris’in alacağı karar merakla beklenirken bir anda öğrendiği gerçek şok etkisi yaratır. Dicle ve Barış için her şey yolunda giderken sürpriz bir ismin ilişkilerini öğrenmesi onlar için her şeyi değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir