Sana Söz 1. Bölüm
0

Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın yer aldığı yeni dizi Sana Söz ilk bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor. Sana Söz 1. Bölüm izle 29 Ekim Cuma akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacağı açıklanmıştı fakat sonrasında dizinin yayın tarihi 3 Kasım Çarşamba günü olarak değişti.

Star TV ekranlarının yeni dizisi Sana Söz dizisinin yapımını O3 Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstlenirken senaryosunu ise Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın kaleme alıyor. Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın başrolünü paylaştığı dizide herkese, her şeye rağmen inandıkları uğruna yolundan şaşmayan, Elif’le Ömer’in hikayesi seyirci ile buluşacak.

Sana Söz dizisinin oyuncu kadrosunda Nehir Erdoğan ve Erkan Petekkaya’nın yanı sıra Serkan Altunorak, Emin Olcay, Ayçin İnci, Hivda Zizan Alp, Aslıhan Kapanşahin, Cansın Çekili ve Atakan Hoşgören yer alıyor.

Sana Söz 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Sana Söz dizisi konusu

Erkan Petekkaya, kötülerle savaşan kendini mesleğine adamış cinayet büro amiri Ömer Duran’a hayat verirken; Nehir Erdoğan ise gerçekleri aydınlatmaya çalışan başarılı program sunucusu Elif Karaca’yı canlandıracak. İKİAralarındaki tüm fark ve engellere rağmen ikili kanunsuzluğun, adaletsizliğin, vicdansızlığın ve suçluların karşısında masumları korumak için birlikte savaşacaklardır.

Sana Söz 1. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-6

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir