FOX Yeni Dizisi Hayatımın Şansı
0

Dizi yayınlarının iddalı kanalı Fox yeni dizilerinden biri olan Hayatımın Şansı için fragman yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Cemal Şan’ın oturduğu ve senaryosunu Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı “Hayatımın Şansı” dizisinin ilk tanıtımı geçtiğimiz akşam izleyiciyle buluştu.

Fox tv, sezon ortasında var olan dizilerinin yanı sıra, dram dolu yeni bir hikayeyi karşımıza çıkartması bekleniyor. Alican Yücesoy, Şifanur Gül, Musa Uzunlar, Erkan Avcı, İlker Kızmaz, Kemal Uçar, Neslihan Arslan, Açelya Devrim Yılhan, Sermet Yeşil, Aslı Samat, Tuğçe Yolcu, Aslıhan Kapanşahin ve Hale Soygazi’nin kadrosuna bulunduğu “Hayatımın Şansı”nda; Yonca (Şifanur Gül), küçük kızı Sare ile hayata tutunmaya çalışan yirmili yaşlarının ortasında genç bir annedir. Bir yandan hayatın zorlukları ile tek başına boğuşurken, bir yandan da Sare’nin biyolojik babasının açtığı velayet davası ile uğraşmaktadır. Her şeyin çıkmaza girdiği bir anda, hayatını değiştiren bir teklif alır. Artık Yonca için yeni bir hayat başlıyordur. Ama bilmediği; yağmurdan kaçarken, doluya tutulacağıdır…

Yapımını NTC Medya’nın, yapımcılığını ise Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği ve temposu bölümden bölüme artacak olan “Hayatımın Şansı”, çok yakında FOX’ta.

İlginizi Çekebilir
Ariza-bolum-25

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir