Maraşlı 26. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Maraşlı final bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Salı akşamlarının sevilen dizisi Maraşlı 26. bölüm ile final yaparak 13 Temmuz Salı akşamı son kez ATV ekranlarına gelecek.

Atv’de ekrana gelen Maraşlı dizisinin 25.bölümü izleyenlere hüzünlü anlar yaşattı. Maraşlı 25. bölümde Maraşlı artık Mehmet İnce kimliğini tamamen kaybetmiştir. Hilal onu kurtarmak için harekete geçer. Tedavi olmasını isteyen Hilal başarılı olabilecek midir? Maraşlı 25 bölüme Maraşlı’nın “Eğer bizi ayıracak bir ölüm varsa, ben bu gece ona gidiyorum…” sözü damga vurdu. Psikolojisi iyice bozulan Maraşlı, Mahur’a, Mehmet İnce olduğunu itiraf edecek midir? Maraşlı 26. Bölüm ile final yaparak ekranlara veda edecek. Maraşlı final bölümü 13 Temmuz Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Maraşlı 26. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Maraşlı 26. Bölüm Final Fragmanı

Maraşlı 25. Bölüm Özeti

Gerçekleri öğrenen Mahur öfkelidir. Maraşlı’ya, Dilara’nın söylediğini söyler ve ondan her şeyi anlatmasını ister. Psikolojisi iyice bozulan Maraşlı, Mahur’a, Mehmet İnce olduğunu itiraf edecek midir? Maraşlı artık Mehmet İnce kimliğini tamamen kaybetmiştir. Hilal onu kurtarmak için harekete geçer. Tedavi olmasını isteyen Hilal başarılı olabilecek midir?

Hurdacı, Savaş’ı alır. Savaş’ın en hassas noktasını öğrenen Hurdacı, annesini kaçırmıştır. Maraşlı’ya ulaşmak isteyen Hurdacı, Savaş’tan annesi karşılığında başka birini kaçırmasını ister. Savaş bu teklifi kabul edecek midir? Hurdacı, Maraşlı’yı derinden etkileyecek kimi kaçırmasını istemiştir? Çok acı çeken Mahur yıkılır. Maraşlı’yı arar ve son kez görüşmek istediğini söyler. Maraşlı ve Mahur buluştuğunda artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir