1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

After Life 3. Sezon ile Ekranlara Geri Dönüyor

After Life 3. Sezon ile Ekranlara Geri Dönüyor
0

Başrolünde Ricky Gervais’in rol aldığı ve ayrıca yönetmenliğini ve yazarlığını yaptığı kara mizah komedisi After Life 2. sezonu ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Ricky Gervais dizinin çekimlerine başlandığı açıklandı.

Dünyaca ünlü komedyen, yazar ve oyuncu Ricky Gervais’in sevilen Netflix dizisi After Life, üçüncü ve son sezon onayını almıştı. Başrolünde Ricky Gervais’in bulunduğu, ünlü komedyenin aynı zamanda yazarlığını ve yönetmenliğini de yaptığı After Life, 3. sezonu ile birlikte hikayesini tamamlamış olacak. Son sezon için çekimlerin başladığı açıklandı. Gervais, kara komedi dizisinin senaryosunu geçen yaz yazmaya başladığını da sosyal medya üzerinden duyurmuştu. Artık hazırlıklar tamamlandı ve yeni sezonun çekimleri resmen başlıyor. Haberi yine yaptığı bir paylaşımla Gervais verdi.

Kısa sürede onbinlerce paylaşım alan gönderi, serinin hayranlarının heyecanını da adeta atmosfere çıkardı. İlk sezonu Mart 2019, ikinci sezonu Nisan 2020’de yayınlanan dizinin son sezonu bu yıl içerisinde izleyiciyle buluşacak. Üçüncü sezonun yaz aylarında Netflix’e gelmesi bekleniyor.

Hikayede mükemmel bir hayata sahip olan Tony, eşinin ani ölümünün ardından depresyona girer ve radikal bir karar alır. Tony artık insanlara ve kendisine, içinden geldiği şekilde davranmaya başlar. Kendisi de dahil hiçkimseyi umursamayan Tony’nin bu hali çevresindekileri endişelendirir. Tony bu yanını “süper güç” gibi kullanmaya devam ederken diğer tarafta arkadaşları onu eski haline çevirmeye çalışacaktır.

Dizinin yaratıcısı, yönetmeni ve başrol oyuncu Ricky Gervais’e kadroda eşlik eden oyuncular arasında, Tom Basden, Tony Way, Diane Morgan, Mandeep Dhillon, Kerry Godliman, David Bradley, Ashley Jensen, Paul Kaye ve Penelope Wilton yer alıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir