1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 67. Bölüm

Masumlar Apartmanı 67. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı 67. Bölüm ile 19 Nisan Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında sevenleri ile buluşan Masumlar Apartmanı bölümleri her hafta ayrı bir drav ve macera ile ekranlara gelmeye devam ediyor. 12 Nisan Salı akşamı ekranlara gelen Masumlar Apartmanı son bölüm, reyting sıralamasından Total de puan 3.40 alarak 11. oldu. Masumlar Apartmanı dizisinin 66. bölümünde; Ceylan, kazanın ardından hastaneye kaldırılır. Han, endişe içinde doktorun vereceği haberi beklerken bir yandan da suçluluk duygusuyla boğuşur. Üstelik, kazanın sonuçları sadece onlar için değil, başkaları için de ağırdır.

Masumlar Apartmanı 67. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 67. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 66. Bölüm Özeti

Han’ın yine çöplüğe sığınmaktan başka çaresi kalmaz. Burada yaşadığı bir karşılaşma ise hayatında yepyeni bir sayfa açacaktır. Gülben, hem Han hem de Safiye için endişelenirken, babasının yaptığı bir şey onu derinden etkiler. Memduh’un biyopsi sonucu hazırdır ancak Ege’yle birlikte hastaneye giderlerken, sonucu öğrenmeyi bir gün daha ertelemek ister. Onun yerine, torunuyla birlikte bir hayalini gerçekleştirecektir. Safiye, doktor hanımın ziyaretinden sonra belki de herkes için dönüm noktası olacak bir karar verir. Gidip o kişiyle vedalaşacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir