1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kaderimin Oyunu 9. Bölüm

Kaderimin Oyunu 9. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kaderimin Oyunu yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kaderimin Oyunu 9. Bölüm ile 18 Şubat Cuma akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelnen Kaderimin Oyunu bölümleri izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Kaderimin Oyunu son bölümde, Helin ve Cemal’in geçmişine dair perdeler aralandı. Başrollerinde Öykü Karayel (Asiye), Akın Akınözü (Cemal), Sarp Apak (Mahir), Meriç Aral (Helin) gibi isimlerin yer aldığı Kaderimin Oyunu Cuma akşamları Star TV ekranlarında.

Kaderimin Oyunu 9. Bölüm Fragmanı

Kaderimin Oyunu 8. Bölüm Özeti

Cemal, Asiye’yi daha fazla mutsuz etmemek için uzak durma kararı alırken, Helin ve Cemal’in geçmişine dair perdeler aralanır. Raci, Mahir’den kurtulmak için ihtiyacı olan kozu bir türlü ele geçirememiştir ama durmaya niyeti yoktur. Mahir bir yandan Raci ile mücadele ederken öte yandan Fikret’in gerçekleri öğrenmiş olmasının gerginliğindedir. Asiye’nin ikisine ait bir hatıra sakladığını öğrenen Cemal, içindeki ateşle yere göğe sığamaz ve tüm aileyi sarsacak bir olaya karışır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir