1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 31. Bölüm

Masumlar Apartmanı 31. Bölüm
0

Salı akşamlarının beğeni ile takip edilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Masumlar Apartmanı 31. Bölüm ile 27 Nisan Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı her Salı akşamı TRT 1 ekranlarında diziseverlerle buluşuyor. Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Metin Coşkun’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri sıkı bir şekilde takip ediliyor. Masumlar Apartmanı 30. bölümde; Esra’nın başına gelenlerin ardından apartmandaki herkes farklı birinden şüphelenir. Esra, bunu kendisine yapanın Han olduğuna emindir ve bunu kanıtlanmak için elinden geleni yapar. Masumlar Apartmanı 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 30. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 31. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=llXchuIvS7I”]

Masumlar Apartmanı 31. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Z3uo5x-cUH8″]

Masumlar Apartmanı 31. Bölüm Özeti

Safiye’nin aklındaki isim ise bir başkasıdır. Esat’ın yokluğuyla iyice endişeye kapılan Gülben’in odağı ise hiç beklenmedik birine kayar. Neriman, kendini tamamen kapatmışken Ege’nin yaptığı bir hamle işin seyrini değiştirir.

Bu sırada başka bir radyoyla görüşmeye giden İnci, bu yeni işin Han üzerindeki etkisinden habersizdir. Han ise, her şeyin kontrolü dışında gelişmesinin sıkıntısı içindeyken ailesi için yeni bir tehditle karşı karşıya gelir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir