The Walking Dead 11. Sezon Onayını Aldı
1

The Walking Dead’in 11. sezonuyla geri dönecek olması aslında pek de şaşırtıcı bir haber değil. Düşen reytinglerine rağmen dizi hala Amerikan kanalı AMC için büyük bir başarı. Ama bu sezonla ilgili dizinin bu yılki New York Comic-Con’undan gelen yeni haberler de var Lauren Cohan gelecek sezonda Maggie olarak geri dönecek.

10. sezon bu ay başlamak üzere ve duyduğumuza göre Cohan önümüzdeki yıl normal durumuna dönmeden önce Maggie’yi sezon sonuna doğru kısa bir süreliğine de olsa diziye geri döndürecek.

AMC ile para konusunda zıt düşen (ve kısa bir süreliğine ömrü pek de uzun sürmeyen aksiyon/komedi serisi Whiskey Cavalier’da rol alan) Cohan, Dead çetesine dönüşünü açıklamak için sürpriz yaparak panele katıldı. Cohan sahnedeyken, “Bu tamamen gerçeküstü,” dedi. “Tıpkı evimde gibiyim. Çok dokunaklı. Gerçekten çok, çok dokunaklı. Bunun çok özel bir Comic-Con ve çok özel bir aile olduğunu düşünüyorum ve burada olduğum için çok mutluyum.”

10. sezonda kahramanlarımız Whisperers’la başa çıkmaya çalışıyor ve toplulukların nasıl tekrar yola gireceğini çözmeye çalışıyorlar. Bu sezon ayrıca Danai Gurira’nın da dizideki son sezonu olacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Merhaba,
    The walking dead dizisinin bölümlerini nasıl izleyebilirim?
    Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir