1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akrep 12. Bölüm

Akrep 12. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Akrep yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Akrep 12. Bölüm ile 25 Şubat Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV ekranlarında yayınlanan Akrep dizisi nefes kesen yeni bölümüyle dün akşam seyirci karşısına çıktı. Sevilen diziye bu akşam Cinayet gecesinin görüntülerinin Hacer tarafından ortaya çıkarılması damga vurdu. Star TV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Akrep’in 11. yeni bölümü sonrası gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte Akrep son bölüm özeti.

Akrep 12. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=sZXBoCfrEYc”]

Akrep 11. Bölüm Özeti

Cinayet gecesinin görüntülerinin Hacer tarafından ortaya çıkarılması ile zor durumda kalan ve kız kardeşi Berna’nın ölümüyle ilgili annesi Perihan’a itirafta bulunan Ferda, köşeye sıkışmasına rağmen pes etmiyor.

Görüntülerin polise ulaşmasıyla Aras gözaltına alınırken; Ferda taktik değiştirip Berna’nın öldüğü gece Sapanca’da olduğunu annesine ve polise itiraf eder. Fikret’le kendisini basan Berna’nın ölümüne Fikret’in sebep olduğunu söyleyen Ferda, Aras’ın ise Fikret’in baskısı ile cesedi ortadan kaldırdığını açıklayarak, yine hedef şaşırtırır!

Aras gerçekleri anlatmasına rağmen kimseyi kendisine inandıramaz. Perihan da kızının anlattıklarına inanmamıştır. Ferda’ya karşı bir delil bulabilmek için harekete geçer.

Berna’nın ölümüyle ilgili ortaya çıkan gerçekler ailedeki herkesin üzerinde büyük bir şok etkisi yaratır. Duru, Aras’ın annesinin ölümündeki payını öğrenince ona karşı hissettiği hayal kırıklığı daha da büyür. İpek’e evlenme teklif eden Şahin de şimdi ne yapacağını bilemez.

Perihan, Ferda’ya karşı aradığı ipucunu elde ederken, Ferda’nın yalanlarını ortaya çıkaracak kişi ise hiç tahmin etmediği biri olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir