1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sefirin Kızı 51. Bölüm

Sefirin Kızı 51. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Sefirin Kızı 51. Bölüm ile 4 Mayıs Salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı 50. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Sefirin Kızı dizisinin başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün paylaşıyor, dizinin yeni bölümleri bundan sonra Salı günleri ekrana gelecek. Son bölümde; Ailesini savunmak için sıktığı kurşunla kendini cezaevinde bulan Sancar, Mavi’nin Melek’i de alıp ortadan kaybolmasıyla içerde hayatının en zor zamanlarını geçirmektedir. Sefirin Kızı 50. son bölümünde; Dışarıda hayat herkes için durmuş ve bir taraftan Efeoğlu ailesi bir taraftan da Güven, Mavi ve Melek’i bulabilmek için bütün güçlerini seferber etmişlerdir. Sefirin Kızı 51. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Sefirin Kızı 50. son bölüm özeti.

Sefirin Kızı 51. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=vIlfohbAiPo”]

Sefirin Kızı 50. Bölüm Özeti

Elvan anne olmanın tadını çıkarırken Yahya ile ilişkileri de yavaş yavaş bilinmez bir alana doğru sürüklenir. Gediz Bebek, Yahya’nın da bütün hayatını değiştirmeye devam eder.

Halise torun hasreti ve oğlunun yokluğunun acısıyla yanıp tutuşurken ona hiç beklenmedik biri dayanak olur. Artık Kavruk ile konakta yaşayan Zehra ise içine düştüğü ikilemlerle mücadele halindedir.

Özlemle yanıp tutuşan Sancar, Güven’in attığı adımlara karşı beklenmedik birinden yardım alır. Fakat bu yardım onu sonuca götürmeye yetecek mi? Arkasında sadece bir mektup bırakarak karnında bebeği ve yanında Melek’le sırra kadem basan Mavi’nin büyük sırrı sonunda ortaya çıkacak mı?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir