1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 19. Bölüm

Sadakatsiz 19. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen Kanal D dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile devam ediyor. Sadakatsiz 19. Bölüm ile 24 Şubat Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sadakatsiz 18. bölümü ile dün geceye damgasını vurdu. Sadakatsiz son bölümde Asya ve Volkan arasındaki sahneler Twitter’da çok konuşulan konular arasına girdi. Sadakatsiz’in 17 Şubat tarihli 18. son bölümünde, Volkan hakkında basında çıkan haberler, onun itibarını yerle bir ederken, Selçuk,’un babasının Haluk Güçlü olduğunun ortaya çıkması çarpıcı anlara neden oldu. Derin’le evde yaşanan büyük kavgadan sonra kendini dışarı atan Volkan’ın Asya’yla yeniden birlikte olmak istemesi ise Sadakatsiz 18. son bölüme damga vurdu. Tüm bu gelişmeler sonrası dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Sadakatsiz 19. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=GgU6UJYut3c”]

Sadakatsiz 18. Bölüm Özeti

Asya’nın dönüşü ve Derin’e karşı kazandığı zafer, Derin’i sürpriz hamleler yapmaya iter. Ali’nin evden gitmesinin ardından büyük bir vicdan azabı yaşayan Volkan’ı bambaşka sorunlar beklemektedir. Yaşanan gelişmeler sürpriz yüzleşmelere zemin hazırlarken, ortaya çıkan hangi beklenmedik gerçek birden fazla kişinin hayatını kökünden değiştirecektir? Derin’in Ali’yi yurt dışına gönderme fikri Asya cephesinde duyulmuştur ve Derin’den bunun hesabını sorar. Ancak Derin, olanların acısını ise Asya’yı ailesiyle vurarak çıkarır. Ailesi hakkında konuşulanları da duyan Asya’nın ne yapacağı merak konusu oldu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir