Menajerimi Ara 40. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Menajerimi Ara 40. Bölüm ile 6 Haziran Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV’nin sevilen dizileri arasında yer alan Menajerimi Ara dün akşam 39. bölümüyle ekrana geldi. Menajerimi Ara dizisinin son bölümünde; Kıraç, Serkan’ı araştırdı. Peki Menajerimi Ara 40. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Menajerimi Ara 39. Bölüm özeti.

Menajerimi Ara 40. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=LlJhgHCiEcY”]

Menajerimi Ara 40. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=y1hX5ivc2Pk”]

Menajerimi Ara 39. Bölüm Özeti

Mustafa Kırantepe, Çukur’un final bölümünün çekimleri sırasında gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Bunun üzerine, dizinin idari yapımcısı da Kırantepe’nin menajeri Kıraç’tan yardım ister. Kıraç ise hem Çukur’un final bölümünün senaryosunun sızdırılmaması için hem de bir an önce Mustafa Kırantepe’yi bulmak için gözünü karartır.

Dicle, Barış, Emrah, Gülin, Jülide, Meral ve Aydın keyifli bir akşam yemeğine çıkarlar. Öte yandan, Dicle ve Çınar’ın oyuncuları Timur ve Didem, ayrılma kararı alır. İkilinin sonu gelmeyen tartışmaları sonucu aldıkları ayrılma kararı, birlikte yer aldıkları reklam kampanyası ve dizinin akıbetini zora sokarken Dicle ve Çınar, Timur ve Didem’in ayrılmaması için güçlerini birleştirir. Peride ise senaristinin senaryosunun çalınması kriziyle karşı karşıya kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir