Sex And The City Dizisizi Ekranlara Geri Dönüyor!
0

1998–2004 yılları arasında yayınlanan, Emmy ve Altın Küre ödüllü, ekranların en ikonik dizilerinden biri olarak adını yazdıran Sex and the City dizisi yeni bölümleri ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. HBO Max, dizinin Sarah Jessica Parker (Carrie), Cynthia Nixon (Miranda) ve Kristin Davis (Charlotte) ile geri döneceğini doğruladı. Sex and the City dizisinin geri dönüş bölümlerinde dizinin üç erkek ana karakterini canlandıran Chris Noth, John Corbett ve David Eigenberg’ün de yer alacağı öğrenildi. Dizide Chris Noth, Mr. Big, John Corbett, Aiden; David Eigenberg ise Steve karakterini canlandırıyordu.

Sex And The City dizisinin yeni bölümlerinde başrollerden Samantha Jones’u canlandıran Kim Cattrall ise yer almayacak. New York’ta yaşayan dört kadının hayat, ilişki, seks ve aşk üzerinden ilerleyen hayatlarını ekrana yansıtıyordu. New York’un canlı, çılgın, rengarenk yanını ortaya koyan dizi, çizdiği güçlü kadın portresiyle izleyicinin gönlünü fethetmiş ve yayınladığı dönemde büyük ses getirmişti.

Sarah Jessica Parker , Cynthia Nixon ve Kristin Davis , Sex and the City karakterleri olarak ekrana geleli on yıldan fazla oldu. Bu 3’lü Parker’ın Cuma günü geç saatlerde Instagram hesabına gönderdiği bir fotoğrafta evde birlikte görünüyorlardı.

Arka planda Empire State Binası’nın olduğu üçlünün fotoğrafı “Yeniden birlikte” başlığıyla bir saat içinde yaklaşık yarım milyon beğeni aldı. Nixon, fotoğrafı “Arkadaşlığın asla modası geçmez” başlığıyla da yayınladı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir