1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sol Yanım 7. Bölüm

Sol Yanım 7. Bölüm
0

Perşembe akşamları ekrana gelen Star TV dizisi Sol Yanım yeni bölümü ile devam ediyor. Sol Yanım 7. Bölüm ile 14 Ocak Perşembe akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Star TV ekranlarında yayınlanan Sol Yanım dün akşam 6. bölümüyle ekrana geldi. Sol Yanım dizisinde heyecan durulmuyor. Biricik’in bütün çabalarına rağmen ayırmayı başaramadığı Serra ve Selim’in romantik yemeği 6. bölüme damgasını vurdu. Burak’ın iyileşip geri döndüğü Sol Yanım 6. bölümde neler oldu? Sol Yanım 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sol Yanım 7. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=WkMdlfwEOfw”]

Sol Yanım 6. Bölüm Özeti

Selim, Serra’yı barışmaya nasıl ikna edecek? Biricik’in Ali’yle işbirliği nelere mal olacak? Asena’nın hamileliği Kutlusaylarda dengeleri nasıl değiştirecek? Burak’ın dönüşü Selim ve Serra ilişkisine nasıl etki edecek?

Serra’nın üst üste hayal kırıklığı yaşaması kendini sorgulamasına sebep olur ve Selim’in çevresindeki kızlarla yarışamayacağına inanır. Selim ise Biricik’in girişimlerine aldırış etmeden Serra’yı birlikte yemek yemeye ikna edince aşk yeniden alev alır. Kızının Selim’e aşık olduğunu gören Nilgün, Selim’in kapılarına gelmesini engelleyemez. Asena, Barış’la yakın ilişkisi ifşa olunca İhsan’ın tehdidine maruz kalır. Hamile olduğunu öğrenen Asena, bebeğinin evliliğini yeniden rayına oturtabileceğini düşünür. Bu uğurda da önündeki bütün engelleri yıkmaya hazırdır.

Ali’nin şantajı karşısında Biricik zor duruma düşer. Öte yandan Serra’yı kumpasa düşürebilmek için Nazlım’ı kullanmaya çalışınca olaylar içinden çıkılamaz bir hal alır. Biricik’in imdadına yetişebilecek tek isim ise nihayet iyileşen Burak olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir