1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Alacakaranlık Film Serisi Twilight’ın Dizi Versiyonu Geliyor!

Alacakaranlık Film Serisi Twilight’ın Dizi Versiyonu Geliyor!
0

Yayınlandığı dönem sinema salonlarına damga vuran ve ülkemizde de oldukça sevilen Alacakaranlık (Twilight) filminden dizi projesi haberi geldi. Harry Poter’dan sonra bir film daha beyazperde’den tv dizisine dönüşüyor.

Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan vampir-gençlik romanları serisi “Alacakaranlık” film uyarlamalarının ardından bu kez dizi olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. The Hollywood Reporter’ın haberine göre Lionsgate Television’ın yapımcısı olduğu dizi için henüz bir senaristle ya da yayıncıyla anlaşılmış değil. Dizi, ilk olarak bir yazar eşliğinde geliştirildikten sonra pazarlanacak. Serinin yazarı Meyer de uyarlama diziye dahil olacak. Film serisinin ekrana taşınmasında görev alan Wyck Godfrey ve Erik Feig ise yönetici yapımcı olarak projede görev alacak.

Twilight romanları başrollerini Robert Pattinson, Kristen Stewart ve Taylor Lautner’ın paylaştığı film serisiyle 2008’den 2012’ye kadar sürdü. Büyük bir hayran kitlesi kazanan seri, dünya çapında toplamda 3.4 milyon dolardan fazla hasılat elde etti. Twilight dizisinin aynı oyuncularla mı yoksa farklı oyuncularla mı çekileceği konusu ise henüz net değil.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir