1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akıncı 4. Bölüm

Akıncı 4. Bölüm
0

ATV ekranlarının yeni dizisi Akıncı yeni bölümleri ile Cuma akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Akıncı 4. Bölüm ile 22 Ocak cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Akıncı 3. bölüm yayınlandı. Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Erkan Bektaş ve Didem İnselel’in yer aldığı dizide şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın hikayesi anlatılıyor. Akıncı 3. son bölümde; Akıncı’nın müdahalesi ile Lukas etkisiz hale gelir. Cevdet, Lukas’ın köşesine çekilmesini fırsat bilerek bir silah kaçakçılığına aracılık etmek ister. Akıncı 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda “Birileri arkandan iş çeviriyorsa sen onlardan öndesindir demektir…” sözleri dikkat çekiyor.

Akıncı 4. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=SFknp8K4BHo”]

Akıncı 3. Bölüm Özeti

Akıncı’nın müdahalesi ile Lukas etkisiz hale gelmiştir. Cevdet, Lukas’ın köşesine çekilmesini fırsat bilerek bir silah kaçakçılığına aracılık etmek ister. Orhan’ın radarına takılan bu yasa dışı ticarete Akıncı da dahil olur. Ancak Orhan ve Akıncı’nın karşılaştıkları manzara silah kaçakçılığından fazlasıdır Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi, Cevdet’in usulsüz işlerini takibe alır. Kemal, Cevdet hakkında arama ve yakalama kararı çıkarken bunun erken bir hamle olduğunu düşünmektedir. Nergis, kendisinin kaçırılma emrinin kimin verdiğini araştırırken karşısına sürpriz bir isim çıkar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir