1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kaderimin Oyunu 6. Bölüm

Kaderimin Oyunu 6. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen yeni dizisi Kaderimin Oyunu yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kaderimin Oyunu 6. Bölüm ile 28 Ocak Cuma akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yeni sezon Star TV dizilerinden Kaderimin Oyunu kısa sürede izleyenlerin ilgisini çekmeyi başardı. Kaderimin Oyunu son bölümde, Cemal’in Asiye’yi öptüğü an yakalanmaları büyük panik yaşamalarına sebep oldu. Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak’ın yer aldığı Kaderimin Oyunu 6. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kaderimin Oyunu 6. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kaderimin Oyunu 6. Bölüm Fragmanı

Kaderimin Oyunu 5. Bölüm Özeti

Asiye’nin kanlı bıçağı saklamasıyla olay örgüsü başlar. Cemal gerçekleri öğrenmek için ortalığı karıştırır ve bu aşamada Nergis’in aile özelemi kabarır. Kaderimin Oyunu Son Bölüm Yaşananlar

Cemal’in Asiye’yi öptüğü an yakalanmaları büyük panik yaşamalarına sebep olur. Uğur’un fotoğrafının dergide çıkması ise asıl tehlikenin habercisidir. Yaşadıklarını kaldıramayan Nergis’in öfkesini artık Asiye bile durduramazken, bundan en çok yara alan kişi ise yine kendisi olur. Asiye’nin karşısına çıkan davetsiz misafir gündeme bomba gibi düşerken, Demirhanların konağında da yeni bir sayfa açılacaktır.

İlginizi Çekebilir
Akrep-bolum-22

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir