1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 21. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 21. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 21. Bölüm ile 1 Mart Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 20. bölümünde; Yıldırım’ın ihanetiyle sarsılan Azra, yaşadığı hayal kırıklığının sarsıcı etkisini azaltmak için tüm dikkatini işine ve çocuklarına yöneltmeye çalışır. Fakat Yıldırım’ın ısrarlı aramaları sonucunda onunla görüşmeyi kabul edip, Güneş Kafe’ye gelmesini söyler.

Evlilik Hakkında Her Şey 21. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 20. Bölüm Özeti

Cevher Hukuk’un iflasında Bora’nın da parmağı olduğunu öğrenen Sanem ise intikam almak için Bora’nın peşine düşer. Fakat bu yolculuk ikisini de beklenmedik maceralara sürükleyecektir. Erman Çolpan’a Bora ile ilgili gerçekleri anlatmak üzereyken yaşanan sürpriz bir gelişme olayların seyrini değiştirir. Azra’ya kendini affettirmeye kararlı olan Yıldırım, bunun için her yolu denemeye başlar. Yıldırım’a karşı karmaşık duygular içerisinde olan Azra’yı ise hayatının belki de en büyük sınavı beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir