1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Rick and Morty’nin 6. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Rick and Morty’nin 6. Sezon Fragmanı Yayınlandı
0

Yaklaşık 1 yıllık aranın ardından son dönemin en sevilen animasyon dizilerinden birisi ola Rick and Morty‘nin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Rick ve torunu Morty’nin maceralarını konu alan dizinin 10 bölümden oluşacak olan yeni sezonu, 4 Eylül’den itibaren izleyiciyle buluşacak.

Rick and Morty 6. sezon fragmanı ile birden fazla ikonik karakterin ve konumun geri dönüşünü anlatırken evren tekrar çıldırmak üzere. Rick and Morty 6. sezon fragmanı ile birden fazla ikonik karakterin ve konumun geri dönüşünü anlatırken evren tekrar çıldırmak üzere. Olay örgüsü hakkında çok fazla bilgi vermeyen fragmanı Black Sabbath’ın Paranoid şarkısı eşliğinde yayınlanan yeni sezon, 5. sezonun finalinden tam bir yıl sonra ekrana gelecek ve bu art arda gelen herhangi iki Rick and Morty sezonu arasındaki en kısa süre olacak. Yaratıcıları diziyi istikrarlı bir yayın döngüsüne sokmak için 2018 yılında Adult Swim ile uzun süreli bir sözleşme imzalamış ve Rick and Morty’nin 70 yeni bölümü sipariş edilmişti. Mevcut anlaşmaya göre, henüz yirmisi yayınlanan bu bölümlerden 6. sezon tamamlandıktan sonra hâlâ yayınlanacak 40 bölüm daha olacak.

Justin Roiland, Chris Parnell, Sarah Chalke ve Spencer Grammer’ın seslendirme yapmaya devam edeceği yeni sezonda bölüm isimleri sırasıyla şöyle olacak: Bethic Twinstinct, Ricktional Mortpoon’s Rickmas Mortcation, Full Meta Jackrick, Final Destination, Rick: A Mort Well Lived, Night Family, A Rick in King Mortur’s Mort, Solaricks, Analyze Piss, Juricksic Mort.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir