1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 21. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 21. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 21. Bölüm ile 12 Kasım Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in başrollerini paylaştığı Aşk Mantık İntikam 20. Bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Ozan ve Esra’nın yakınlaştıkları an, Ozan’a gelen telefonla bölünür. Çağla trafik kazası geçirmiştir. Ozan artık sadece işsiz değil evsiz de kalmıştır. Arif, Ozan’ı böyle yıldıracağını sanır ama Ozan’ın pes etmeye niyeti yoktur. Şirketi arkasında bırakan Ozan kendine yeni bir sayfa açar.

Aşk Mantık İntikam 21. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 20. Bölüm Özeti

Ozan ve Esra’nın yakınlaştıkları an, Ozan’a gelen telefonla bölünür. Çağla trafik kazası geçirmiştir. Ozan hastaneye koşar, hastanede Arif’le yaptıkları konuşma sonrası Arif, Ozan’a karşı açtığı savaşı büyütür. Ozan artık sadece işsiz değil evsiz de kalmıştır. Arif, Ozan’ı böyle yıldıracağını sanır ama Ozan’ın pes etmeye niyeti yoktur. Şirketi arkasında bırakan Ozan kendine yeni bir sayfa açar. Çağla’nın boşanmayı kabul ederek davayı bizzat kendisinin açması Ozan ve Esra arasındaki ilişki için de bir umut ışığı olur.

Çınar’la karşılıklı ayrılma kararı alan Esra, Ozan’a yeni işinde destek olur. Öte yandan, Ozan’ın ayrılmasından sonra giderek kan kaybeden Milenyumsoft’ta işleri yoluna koymaya çalışan Çınar, bunun için sürpriz bir hamle yapar. Ozan boşanma davasından sonra Esra’yla buluşmak ister. Esra ve Ozan’ı gün bitiminde başka bir sürpriz beklemektedir.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-36

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir